Interieurarchitecten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (387)
Brussel (216)
Henegouwen (77)
Limburg (134)
Luik (94)
Luxemburg (23)
Namen (31)
Oost-Vlaanderen (283)
Vlaams-Brabant (154)
Waals-Brabant (78)
West-Vlaanderen (267)


 

Interieurarchitecten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


Gebruers L
Diepestraat 40
2540 Hove

T: 03 - 3216616
M: 0475 - 565658
F: 03 - 3216616

E: lea.g@skynet.be

Geuens Interieurbureau BVBA
Molenstraat 87
2018 Antwerpen

T: 03 - 2381128

E: geuensintag@europe.com

GIO
Hooiveld 37
2870 Puurs

T: 03 - 8280870

E: giovanni.boonen@skynet.be

Gitta Laureyssens
De Bosschaertstraat 82-3
2020 Antwerpen

M: 0475 - 895368

E: gitta.laureyssens@pandora.be

Govaers T
Herentalsesteenweg 90
2280 Grobbendonk

M: 0477 - 202797

E: tinnegovaers@skynet.be

Gulickx Tine
Van Asschestraat 82
2160 Wommelgem

M: 0473 - 833745

E: tinegulickx@hotmail.com

Heremans Interieurbouw
Hollandstraat 52e
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 233117
F: 015 - 236642

E: heremans.bvba@telenet.be

Het Ontwerpatelier-Lieve Moors
Lange Nieuwstraat 150
2000 Antwerpen

T: 03 - 2814941
M: 0486 - 678024

E: het.ontwerpatelier@advalvas.be

Heuvelmans interieur design
Tolstraat 61
2000 Antwerpen

T: 03 - 2488158
M: 0475 - 384457

E: grietjeheu@skynet.be

Heylen S
Banmolenweg 2a
2310 Rijkevorsel

M: 0498 - 190010

E: heylen_sarah@hotmail.com

Heyndrickx T
Lange Winkelhaakstraat 26
2060 Antwerpen

T: 03 - 2480205
M: 0486 - 526413
F: 03 - 2480205

E: toon.heyndrickx@skynet.be

Horckmans
Auwegemvaart 155
2800 Mechelen

T: 015 - 277067
F: 015 - 277067

E: michhorckmans@telenet.be

I.D. 88-Inter Design
Lombardenvest 76
2000 Antwerpen

T: 03 - 2331698
F: 03 - 2324898

E: i.d.88@telenet.be

IN BVBA
Justitiestraat 20 bus 13
2018 Antwerpen

T: 03 - 2387890
M: 0475 - 285857
F: 03 - 2169623

E: info@in-bvba.be

Inarchitects
Castel del Vinolei 15
2930 Brasschaat

M: 0496 - 087986

E: inarchitects@gmail.com

Ingber S & Ass BVBA
Cogels Osylei 60
2600 Berchem

T: 03 - 2252636
F: 03 - 2390590

E: ingber@scarlet.be

Inner Space
Mechelsesteenweg 200
2018 Antwerpen

M: 0474 - 519890

E: innerspace_deco@hotmail.com

Inside-Jan Peetersen
Lange Brilstraat 22
2000 Antwerpen

T: 03 - 2324270
M: 0477 - 880332
F: 03 - 2339717

E: inside.dec@telenet.be

Interieur Kabinet
Verbindingsstraat 8
2910 Essen

T: 03 - 2978690
M: 0497 - 328173

E: elinbalemans@telenet.be

Interieur Martens BVBA
Wouwerstraat 1
2480 Dessel

T: 014 - 378755
F: 014 - 373580

E: martens.interieur@telenet.be

Interieurateljee Theys-Voet M
Aarschotsesteenweg 191
2230 Herselt

T: 016 - 698904
F: 016 - 696354

E: interieurateljeevoetm@skynet.be

Interieurinrichting Janssens BVBA
Jan Baptist Tassynsstraat 90
2070 Zwijndrecht

T: 03 - 2529090
F: 03 - 2531040

E: info@interieurjanssens.be

Inti BVBA
Dobbelhoefweg 27
2280 Grobbendonk

T: 014 - 514131
F: 014 - 502893

E: inti@advalvas.be

IN≤ Interieurarchitecten (Katrien Doms)
Minderhoutsestraat 1
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3144847
M: 0476 - 459233
F: 03 - 3144847

E: katrien.doms@in-2.be

ISO Architectenbureau
Louizastraat 28
2000 Antwerpen

T: 03 - 2934535

E: info@isoarchitectenbureau.be

Ivo De Groot Exceptional Interiors
Ernest Van Dijckkaai 7
2000 Antwerpen

T: 03 - 2482737
F: 03 - 2482736

E: info@stratobelgium.com

J.C. Home Styling BVBA
Dennenlaan 47
2960 Brecht

T: 03 - 6362202
F: 03 - 6361569

E: info@jc-homestyling.be

Jansen J.
Markgravelei 21
2018 Antwerpen

M: 0497 - 544315

E: jensjansen@hotmail.com

Janssens & Moorkens Interieurarchitecten VOF
Kerkstraat 140
2060 Antwerpen

T: 03 - 2370616
F: 03 - 2370616

E: janssens.moorkens@telenet.be

Janssens E
Laarstraat 120
2070 Zwijndrecht

M: 0494 - 258014

E: ellenjanssens@telenet.be

Janssens Karin-Interiors BVBA
Dokter Sanodreef 3
2440 Geel

T: 014 - 592825
F: 014 - 592825

E: karin.janssens-interiors@telenet.be

Jowi BVBA
Herfststraat 6
2340 Beerse

T: 014 - 613815

E: jowi@jowi.be

Kaai Design NV
Vlaamsekaai 45
2000 Antwerpen

T: 03 - 2487744
F: 03 - 2487749

E: info@kaaidesign.be

KB Ontwerpbureau BVBA
Fourmentstraat 23
2018 Antwerpen

T: 03 - 2381566

E: klaar@kbontwerpbureau.be

Kei Okano Design
Gijzelaarsstraat 38
2000 Antwerpen

M: 0497 - 431149

E: kei.okano@gmail.com

Keukeninterieur Cascan NV
Bredabaan 792
2930 Brasschaat

T: 03 - 6331234
F: 03 - 6330952

E: cascan@skynet.be

KFE Products
De Vooruit 10
2370 Arendonk

T: 014 - 677941

E: info.kfe@skynet.be

Kowalski & Verstraete
Leopoldstraat 18
2000 Antwerpen

T: 03 - 2341689
F: 03 - 2341698

E: rebecca.verstraete@telenet.be

La Garnerie NV
Sint-Jansvliet 6
2000 Antwerpen

T: 03 - 2481737
M: 0477 - 379138
F: 03 - 2481642

E: info@lagarnerie.be

Laureyssens Interieurontwerp
De Bosschaertstraat 82105
2020 Antwerpen

T: 03 - 2947818
M: 0475 - 895368

E: gitta.laureyssens@telenet.be

Lauwers Marc BVBA
Mechelsesteenweg 116
2018 Antwerpen

T: 03 - 2373460
F: 03 - 2373467

E: mlauwers@skynet.be

Lenaerts & De Winter
Jan Van Rijswijcklaan 75
2018 Antwerpen

T: 03 - 8254428

E: lenaerts@projectarchitectuur.be

Liesbeth Cornelis
Vluchtenburgstraat 6
2630 Aartselaar

M: 0478 - 593178

E: info@liesbethcornelis.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?